KONST / Litografier / Färglitografi 12634451
nr 1263 4451
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 294/360,34x44 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:25:10
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö